Ваша корзина пуста.

Контакты


Где ремонтировать авто

Подобрать запчастиПри заказе от 2000 грн

зимний омыватель  в

ПОДАРОК!BYD S6 - самий швидко продаваний кросовер в Китаї

Усього через рік після старту продажів, з травня 2011 року, кросовер BYD S6 увірвався в список бестселерів класу SUV в Піднебесній.

Згідно з даними китайської асоціації автомобільної промисловості (Chinese Association of Automotive Industry), за перший рік виробництва S6 вже продано більше 100 000 екземплярів цієї моделі. Це дозволило BYD S6 стати в Китаї самим швидко продаваним кросовером, достигнувшие таких показників за такий короткий період часу.

Всього за перший квартал 2012 року було реалізовано 110 000 автомобілів різних моделей марки BYD AUTO.

В Україні бренд BYD AUTO офіційно з'явився восени 2011 року, але, як і у себе на батьківщині, за такий короткий період встиг завоювати цілу армію прихильників. Українським бестселером марки на даний момент є модель BYD F3. Що стосується кросовера BYD S6, інтерес до нього сильно зріс після дебюту на київському міжнародному автосалоні SIA'2012. За даними компанії «Automotive Europe Corporation» (AEC), яка представляє марку BYD в Україні, особливою популярністю серед покупців BYD S6 користуються базова і топова версії. Крім того, високий інтерес клієнти виявляють до модифікації з автоматичною КПП, яка доступна за ціною в $ 25 990. За ці гроші пропонується автомобіль в максимально можливому виконанні, з повним набором опцій рівня моделі преміум-класу.

Базова версія BYD S6 сьогодні коштує $ 20 990, що робить дану модель однієї з найбільш доступних і високо оснащених серед однокласників, яких у S6 в Україні, по суті, і немає. Адже за цю суму на вітчизняному ринку немає ніякого іншого SUV, порівнянного з BYD S6 по габаритах і рівнем оснащення!

Про ціни, комплектаціях та спеціальних пропозиціях на модель S6 і інші автомобілі BYD можна дізнатися в автосалоні Автотрейдінг

20 12 2012, 11:39