Ваша корзина пуста.

Контакты


Где ремонтировать авто

Подобрать запчастиПри заказе от 2000 грн

зимний омыватель  в

ПОДАРОК!Chery готує до дебюту "старшого брата" M11

У квітні наступного року китайська компанія Chery познайомить громадськість зі своїм "довгобудом" - седаном M16.
Спочатку очікувалося, що прем'єра "старшого брата" моделі Chery M11 відбудеться ще в 2011 році, проте її терміни кілька разів відсувалися. За неофіційними відомостями, боси Chery залишилися незадоволені зовнішністю першого прототипу моделі і доручили стилістам грунтовно переробити дизайн екстер'єру новинки. Chery M16, пройшовши серйозну модернізацію, днями потрапив в об'єктиви фотокамер папараці, для яких виявилося великою удачею, що кузов машини під час тестів був вільний від "камуфляжу".
Седан Chery M16, побудований на базі моделі M11, планується випускати виключно з бензиновими силовими установками. У гамму моторів увійдуть атмосферні двигуни об'ємом 1.6 і 1.8 літра і 1.4-літровий турбоагрегат, роботи по створенню якого ще не закінчені. Седан буде вироблятися, за даними одних джерел, з механічною п'ятиступінчастою коробкою передач і п'ятишвидкісна "автоматом", інших - з "ручкою" і безступінчатим варіатором.
Прем'єра Chery M16 відбудеться в квітні наступного року в рамках міжнародного автосалону в Шанхаї. Приблизна вартість седана на китайському ринку складе приблизно $ 17 000.
24 11 2012, 18:14