Ваша корзина пуста.

Контакты


Где ремонтировать авто

Подобрать запчастиПри заказе от 2000 грн

зимний омыватель  в

ПОДАРОК!Китайці почали продавати автомобілі з дистанційним управлінням

У Китаї в продаж надійшов новий седан BYD Su Rui, яким можна керувати дистанційно, повідомляє сайт Carnewschina. Модель, яка спочатку називалася F3 Su Rui, була вперше представлена ??на моторшоу в Пекіні в квітні 2012 року.

За словами представників компанії BYD, нововведення виявиться корисним для паркування в обмеженому просторі або, наприклад, випадків, коли до автомобіля потрібно пройти під дощем. У дистанційному режимі машиною можна керувати з відстані не більше 10 метрів. При цьому електроніка обмежує максимальну швидкість переміщення автомобіля двома кілометрами на годину. Відеозапис системи в дії можна побачити за цим посиланням.

Автомобіль запропонований в двох варіантах: з 1,5-літровим двигуном потужністю 109 кінських сил і 5-ступінчастою "механікою" або турбованим 1,5-літровим мотором, що видає 154 кінських сили, що працює в парі з 6-ступінчастою механічною трансмісією. Версія з турбованим мотором також може бути укомплектована 6-ступінчастим "автоматом".

Машина оснащена бортовим комп'ютером з 3D-дисплеєм, мультимедійною системою з 4,3-дюймовим сенсорним екраном, DVD-плеєром і можливістю виходу в Інтернет. Вартість новинки становить від 65,9 до 99 тисяч юанів залежно від комплектації (від 10 до 15 тисяч доларів).

10 12 2012, 09:53