Ваша корзина пуста.

Контакты


Где ремонтировать авто

Подобрать запчасти

Марка Geely зайняла перше місце по продажах в грудні

Марка Geely стрімко і впевнено завойовує український ринок, піднімаючись все вище і вище в рейтингу. У грудні 2012 року Geely став лідером продажів серед всіх автомобільних марок. Було реалізовано 1805 автомобілів, а зростання по відношенню до грудня 2011 року склав 59,59%.Секрет феноменального успіху Geely - довіра покупців до бренду, найдемократичніша ціна на українському ринку, великий вибір моделей і комплектацій, а також багате оснащення вже в базовій версії: подібним поєднанням не може похвалитися жоден інший автомобіль. При цьому якість автомобілів Geely постійно підвищується, задовольняючи запити все більш широкої аудиторії, а регулярне поповнення модельного ряду дозволяє кожному знайти те, що йому потрібно.
Свідоцтво якісного ривка - седан D-класу Geely Emgrand EC7, який був визнаний найбезпечнішим автомобілем китайського виробництва європейської комісією з проведення незалежних краш-тестів EuroNCAP: йому було присвоєно 4 зірки з 5-ти максимальних, що є першою найвищою оцінкою за весь час участі китайських автомобілів в тестах. Також заслуговують на увагу дві нові моделі - Geely LC і Geely LC CROSS. Geely LC став першим китайським автомобілем А-класу, що отримав 5 зірок за безпеку за результатами краш-тесту C-NCAP. Чергове поповнення модельного ряду очікується влітку 2013 року - на українському ринку з'явиться Geely GX 7, який отримав 5 + на краш-тестах C-NCAP - аналога європейського E-NCAP.
Завдяки всім цим якостям бренд Geely в грудні 2012 року обійшов всіх в рейтингу, впевнено і заслужено відвойовуючи значну частку ринку.
Всі перераховані вище фактори призвели до того, що в грудні 2012 року попит на автомобілі Geely досяг піку: всього в цьому місяці було реалізовано 1805 автомобілів. Для порівняння: у грудні 2011 року було продано 1131 одиниці техніки. І якщо в грудні 2012 року бренд Geely займав 10 рядок рейтингу, але в цьому році різкий скачок на перше місце у черговий раз підтвердив затребуваність автомобілів на українському ринку.
Нагадаємо, що ексклюзивним імпортером бренду Geely в Україні є Група компаній «АІС», яка пропонує своїм клієнтам широкий вибір якісних і надійних автомобілів - Geely MK, Geely MK-2, Geely CK-2, Geely Emgrand EC7 (седан і хетчбек) і Geely SL, Emgrand, Geely MK Cross і Geely LC і Geely LC Cross.

 

16 01 2013, 10:16