Ваша корзина пуста.

Контакты


(044) 362-90 73
Пятница
Суббота Выходной
Воскресенье

Где ремонтировать авто

Подобрать запчасти

Гібридний SUV Great Wall Haval E став кращим концептом на автосалоні в Бангкоку

Організатори міжнародного автосалону Bangkok International Motor Show 2013 визнали гібридний позашляховик Great Wall Haval E кращим концептом виставки.

34-й міжнародний автосалон в Бангкоку є найбільшою автомобільною ярмарком в Південно-Східній Азії, в ході якої виробники не тільки демонструють новинки, а й збирають замовлення на автомобілі. У той час як більшість учасників автосалону привертали увагу відвідувачів цікавими ціновими пропозиціями, Great Wall зробив ставку на новітні моделі, в тому числі концептуальний автомобіль, який дозволяє зазирнути в найближче майбутнє марки. Причиною такого формату експозиції став прогноз, згідно з яким 20% нових автомобілів, проданих на території АСЕАН в найближчі 5 років, будуть мати гібридні силові установки.

Haval E є першим гібридним автомобілем, повністю розробленим в стінах конструкторського бюро Great Wall. У його активі актуальний сучасний дизайн, двері типу гільйотини і панорамний дах. У салоні традиційний кермо поступився місцем штурвала, вся необхідна інформація, в тому числі зображення камер заднього виду, виводиться на кілька дисплеїв. У рух концептуальний SUV наводиться гібридним силовим агрегатом, що складається з малокубатурних турбодвигуна, електромотора і системи сонячних батарей. Сумарна потужність силової установки становить 242 к.с. (180 кВт), крутний момент становить 490 Нм.

08 05 2013, 16:26