Ваша корзина пуста.

Контакты


Где ремонтировать авто

Подобрать запчастиПри заказе от 2000 грн

зимний омыватель  в

ПОДАРОК!The Guardian: Jaguar Land Rover і Chery будують завод в Китаї

Британський автоконцерн Jaguar Land Rover (JLR) дав зрозуміти значимість ринку Китаю для його подальших перспектив розвитку бізнесу, розпочавши будівництво свого заводу за межами Шанхая. Вартість підприємства сягає $ 1,75 млрд. Відкриття очікується в 2014 році.

Британський автовиробник JLR і його китайський партнер Chery заклали перший камінь на місці будівництва заводу в місті Чанша, недалеко від Шанхая. Вартість проекту оцінюється в 10,9 млрд юанів ($ 1,75 млрд), він буде включати новий науково-дослідний центр і центр виробництва деталей, пише The Guardian.Власникам фірми Tata також належить завод JLR по збірці автомобілів в Індії, але китайське підприємство стане першим повномасштабним виходом на закордонні виробництва. Завдяки попиту на модельний ряд Rover Evoque, продажу JLR в другому кварталі 2012 року зросли на 58%. Поряд з виробництвом вже існуючих моделей, на заводі, який відкриється в 2014 році, будуть випускатися автомобілі, призначені спеціально для китайського ринку - найбільшого в світі авторинку."Ми починаємо працювати в тісній співпраці і плануємо використовувати партнерські можливості для того, щоб представити китайським споживачам відповідні сучасні моделі автомобілів", - повідомляється в офіційній заяві JLR і Chery.

Сьогодні на заводі JLR у Великобританії працюють 24 тис. чоловік, але заморські амбіції компанії викликають занепокоєння у профспілки Unite. Колишній генеральний директор союзу Тоні Вудлі висловив заклопотаність тим, що компанія націлена розвивати виробництво в Бразилії, Індії, Росії та Китаї, але не на батьківщині.У вересні виконавчий директор JLR Ральф заспівати заявив, що основні виробничі завдання компанії належить вирішити за межами Великобританії. За його словами, JLR повинен йти "туди, де ринки". Також він повідомив, що за останні роки, завдяки попиту на продукцію в США і Китаї, на заводі в Англії додалося 8 тис. робочих місць."2,5 роки тому ми вирішували питання про закриття заводів у Великобританії, і я щасливий, що ми цього не зробили", - заявив заспівати, проте взяти на себе зобов'язання щодо подальшого розширення бізнесу в Англії він відмовився.

24 11 2012, 18:25