Ваша корзина пуста.

Контакты


Где ремонтировать авто

Подобрать запчастиПри заказе от 2000 грн

зимний омыватель  в

ПОДАРОК!Volvo розробить моделі гольф-класу разом з китайцями

Компанія Volvo і китайський автовиробник Geely до кінця поточного року відкриють у шведському Готенбурзі спільний центр досліджень і нових розробок. Він займеться створенням нової модульної платформи для майбутніх моделей гольф-класу, а також необхідних компонентів для них.
За словами представників «Вольво», повний контроль за створенням модульної платформи буде здійснювати саме шведський виробник. Однак всі розробки центру стануть «відповідати індивідуальним вимогам кожного бренду, що стосуються їх вартості, рівням якості та характеристик».


На даний момент у шведської марки вже є одна модульна платформа - SPA (Scalable Platform Architecture, архітектура масштабованої платформи). Вона буде використовуватися тільки для великих моделей, починаючи з 60-ої серії.


Першим Volvo, що використовують це шасі, стане позашляховик XC90 наступного покоління, який з'явиться на ринку в 2014 році. Потім на нього переведуть седан S80 і універсал V80, а також побудують купе з посадочною формулою «2 +2».


У травні і грудні минулого року Volvo вже надала Geely свої технології. Китайцям дісталося шасі нинішнього XC90, ще одна платформа (для середньорозмірних автомобілів), ряд технологій в області безпеки і система тонкого очищення повітря IAQS.


Компанія Geely купила «Вольво» в серпні 2010 року. За акції шведської марки китайці заплатили «Форду», який перш володів Volvo, 1,8 мільярда доларів. При цьому в 1999 році «Форд» віддав за Volvo на 4,6 мільярда доларів більше.

04 03 2013, 11:06